- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Ducray ANAPHASE+ nadopunjujući šampon protiv ispadanja kose 200ml
20,20 € Izvorna cijena bila je: 20,20 €.14,14 €Trenutna cijena je: 14,14 €.
Najniža cijena 30 dana: 19,80 €
Cijena 10.9.2026.: 19,80 €
Jača i revitaliza. PROTIV ISPADANJA KOSE.
Anaphase+ šampon je savršena nadopuna tretmanima protiv ispadanja kose (losionima i dodacima prehrani). Njegovo djelovanje možemo zahvaliti formuli koja sadrži, Tokoferol nikotonat, vitamine B5, B6 i B8, Monolaurin i hidrolizirane proteine pšenice. Anaphase+ šampon savršeno je prilagođen za oslabljenu i umornu kosu vraćajući joj snagu, otpornost i strukturu.
Djelovanje: Monolaurin će usporiti ispadanje kose djelujući na prvobitno odgovorne enzime. Zajedničkim djelovanjem djelatnih tvari (tokoferol nikotinat, vitaminski kompleks i ruscus) stimulira se mikrocirkulacija vlasišta i osigurava stanicama u korijenu vlasi energija potrebna za njihov metabolizam. Specifična formula daje volumen, što je učinak koji se posebno očekuje kod kose sklone ispadanju.
Opis
Sastojci: Tokoferol nikotinat, vitamini B5, B6 i B8, Ruscus, Monolaurin i hidrolizirani proteini pšenice.
Način uporabe: Nanesite, zapjenite, isperite. Ponovite nanošenje i ostavite djelovati 2 do 3 minute. Nakon toga nanesite svoj tretman protiv ispadanja kose. Namijenjen je svakodnevnoj primjeni. Biorazgradiva formula.*
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Ducray ANAPHASE+ nadopunjujući šampon protiv ispadanja kose 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka Skinage HAIR Growth Spray za rast kose 125ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
Najniža cijena 30 dana: 13,00 €
Cijena 10.9.2026.: 13,00 €
Vital Plus CU Anagenil Complex potiče rast kose 40ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
21,40 €
Cijena 10.9.2026.: 21,40 €
Parusan Serum za rast i zdravlje kose 2x50ml
19,15 €Cijena za j.m.: 191.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,15 €
Scandinavian Biolabs Bio-Pilixin Serum za rast kose za muškarce 100ml
52,95 €Cijena za j.m.: 529.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 52,95 €
Scandinavian Biolabs Šampon za jačanje kose za žene 250ml
21,35 €Cijena za j.m.: 85.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,35 €
Yasenka SkinAge HAIR BOOST 2+1 GRATIS
Najniža cijena 30 dana: 60,00 €
Cijena 10.9.2026.: 60,00 €
Ducray ANAPHASE+ nadopunjujući šampon protiv ispadanja kose 400ml
Najniža cijena 30 dana: 26,40 €
Cijena 10.9.2026.: 26,40 €

Recenzije
Još nema recenzija.