- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pantogar šampon protiv opadanja kose za muškarce 200ml
14,36 €
Cijena za j.m.: 71.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,36 €
Pantogar šampon protiv ispadanja kose namijenjen je muškarcima s problemom opadanja kose zbog prekomjernog lučenja muškog spolnog hormona dihidrotestosterona.
Sadrži Procapil kompleks, kofein i vitamine skupine B koji pridonose boljoj mikrocirkulaciji vlasišta – poboljšava se ishrana korijena kose, aktivira se korijen i kosa postaje jača i gušća.
Pantogar šampon protiv opadanja kose za muškarce smanjuje gubitak kose, aktivira korijen dlake, poboljšava kvalitetu kose.
Opis
Pantogar linija namjenjena je za primjenu u stanjima povećanog difuznog opadanja kose kao što su: pojačano lučenje hormona, kemoterapija, zračenje, trovanje, primarni poremećaji vlasi (lako lomljenje kose, genetski poremećaji), prirođeni poremećaji, gubitak uzrokovan ljekovima, endokrilni poremećaji (trudnoća, menopauza), Covid-19, prehrambeni poremećaji, fiziološki i psihološki stres..
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Pantogar šampon protiv opadanja kose za muškarce 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pharmaceris H Stimupeel piling za vlasište kod gubitka kose i peruti 125ml
23,00 €Cijena za j.m.: 184.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,00 €
Parusan Serum za rast i zdravlje kose 2x50ml
19,15 €Cijena za j.m.: 191.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,15 €
Scandinavian Biolabs Bio-Pilixin Serum za rast kose za muškarce 100ml
52,95 €Cijena za j.m.: 529.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 52,95 €
Scandinavian Biolabs Šampon za jačanje kose za žene 250ml
21,35 €Cijena za j.m.: 85.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,35 €
Pantogar tonik protiv opadanja kose za muškarce 100ml
18,06 €Cijena za j.m.: 180.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,06 €

Recenzije
Još nema recenzija.