- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vital Plus CU Anagenil Complex potiče rast kose 40ml
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
21,40 €
Cijena 10.9.2026.: 21,40 €
Vital Plus CU Anagenil Complex je specifičan tretman za kosu koji se bori protiv gubitka kose i potiče prirodni rast.
Njegovo djelovanje usmjereno je na jačanje folikula dlake, poboljšanje gustoće kose i vraćanje vitalnosti oslabljenoj ili krhkoj kosi, bilo zbog sezonskih uzroka ili neravnoteže vlasišta.
Svojstva i prednosti Stimulira ciklus rasta kose, potičući prirodnu regeneraciju. Jača korijen i smanjuje prekomjerni gubitak kose. Osigurava esencijalne hranjive tvari koje poboljšavaju kvalitetu i debljinu vlakana kose. Potiče deblju, jaču i zdravije izgledajuću kosu.
Opis
Doprinosi fiziološkoj ravnoteži vlasišta.
Sastav Vital Plus CU Anagenil Complexa Glikolna kiselina ekstrakta Serenoa Repens, Pygeum Africanum i hmelja Đumbir (Zingiber officinale) Vitamin E Biljne matične stanice
Način primjene: Nanesite sadržaj jedne bočice na čisto, suho vlasište, ravnomjerno rasporedite i nježno masirajte kako biste olakšali apsorpciju. Preporučuje se pridržavanje preporučenog rasporeda primjene kako bi se optimizirali rezultati.
Dolazi u kutiji s tri bočice od 40 ml, u praktičnom, doziranom formatu, što osigurava udobnu i higijensku primjenu.
Kontraindikacije ili moguće nuspojave
Ne koristiti u slučaju alergije ili preosjetljivosti na bilo koji od sastojaka. Izbjegavajte kontakt s očima. U slučaju iritacije ili nelagode, prekinite liječenje i posavjetujte se sa zdravstvenim djelatnikom. Čuvati izvan dohvata djece.
Recenzije (2)
2 recenzije za Vital Plus CU Anagenil Complex potiče rast kose 40ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Parusan Serum za rast i zdravlje kose 2x50ml
19,15 €Cijena za j.m.: 191.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,15 €
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine za rast kose za muškarce
82,70 €Cijena 10.9.2026.: 82,70 €
Scandinavian Biolabs Šampon za jačanje kose za muškarce 250ml
21,35 €Cijena za j.m.: 85.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,35 €
Iraltone Anti-Hair Loss Lotion protiv ispadanja kose 100ml
37,95 €Cijena za j.m.: 379.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 37,95 €
Vichy DERCOS ENERGISANT šampon protiv ispadanja kose 200ml
18,20 €Cijena za j.m.: 91.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,20 €
Ducray ANAPHASE+ nadopunjujući šampon protiv ispadanja kose 200ml
Najniža cijena 30 dana: 19,80 €
Cijena 10.9.2026.: 19,80 €
Vichy DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 protiv ispadanja kose za muškarce 21 ampula
69,26 €Cijena za j.m.: 3.30 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 69,26 €

Ana M. (potvrđeni vlasnik) –
Zadovoljan sam, sve je prošlo bez problema.
Tomislav B. (potvrđeni vlasnik) –
Kvaliteta je odlična.