- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vichy DERCOS ENERGISANT šampon protiv ispadanja kose 200ml
18,20 €
Cijena za j.m.: 91.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,20 €
Jedini šampon s Aminexilom, kozmetičkom molekulom protiv ispadanja kose. Njegova je učinkovitost dokazana u usporedbi s placebom.
Laboratoriji Vichy Vam predlažu energetski šampon-dopunu tretmanima protiv ispadanja koji je jedini šampon s Aminexilom.
Kosa postaje jača, snažnija od korijena do vrhova. Njena hipoalergena formula ne sadrži paraben. Njena je učinkovitost dokazana pod dermatološkim nadzorom. Kosi se vraćaju snaga i vitalnost od korijena do vrhova.
Opis
Upotreba: Za muškarce i žene koji imaju problema sa slabim ili jačim ispadanjem kose. Koristiti kao i uobičajeni šampon.
Sastojci: Aqua / Water – Sodium Laureth Sulfate – Citric Acid – Disodium Cocoamphodiacetate – Glycol Distearate – Ammonium Hydroxide – Carbomer – Diaminopyrimidine Oxide – Disodium Ricinoleamido Mea-Sulfosuccinate – Hexylene Glycol – Niacinamide – Panthenol – Peg-55 Propylene Glycol Oleate – Polyquaternium-10 – Propylene Glycol – Pyridoxine Hcl – Salicylic Acid – Sodium Benzoate – Sodium Chloride – Sodium Hydroxide – Parfum / Fragrance
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Vichy DERCOS ENERGISANT šampon protiv ispadanja kose 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka Skinage HAIR Growth Spray za rast kose 125ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
Najniža cijena 30 dana: 13,00 €
Cijena 10.9.2026.: 13,00 €
Pharmaceris H Stimuforten tretman za rast kose 125ml
23,78 €Cijena za j.m.: 190.24 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,78 €
Scandinavian Biolabs Bio-Pilixin Serum za rast kose za muškarce 100ml
52,95 €Cijena za j.m.: 529.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 52,95 €
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine za rast kose za muškarce
82,70 €Cijena 10.9.2026.: 82,70 €
Scandinavian Biolabs Hair Activation Routine komplet za rast kose za žene
82,70 €Cijena 10.9.2026.: 82,70 €
Scandinavian Biolabs Šampon za jačanje kose za žene 250ml
21,35 €Cijena za j.m.: 85.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,35 €
Pantogar tonik za aktivaciju rasta kose za žene 100ml
15,30 €Cijena za j.m.: 153.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,30 €

Recenzije
Još nema recenzija.