Prikazujemo 13–24 od 41 rezultataPoredano po cijeni: od visoke do niske

Amaranth Organski 1000g

4,80 €
Cijena za j.m.: 4.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Dr. Schar Mix B Bread Mix brašno bez glutena 1kg

4,75 €
Cijena za j.m.: 4.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Šećer od breze Ksilitol 500g

4,50 €
Cijena za j.m.: 9.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Cimet cejlonski Organski 100g

4,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Rogač u prahu Organski 500g

4,40 €
Cijena za j.m.: 8.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,40 €

Kus kus integralni Organski 1kg

3,99 €
Cijena za j.m.: 3.99 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Kurkuma u prahu Organska 100g

3,70 €
Cijena za j.m.: 37.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,70 €

Bulgur durum pšenica 1kg

3,60 €
Cijena za j.m.: 3.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,60 €

Sjemenke sezama Integralne Organske 500g

3,40 €
Cijena za j.m.: 6.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Zobena kaša Organska 1000g

3,40 €
Cijena za j.m.: 3.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Kurkuma u prahu 200g

3,40 €
Cijena za j.m.: 17.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Probavi me pšenične posije 250g

3,10 €
Cijena za j.m.: 12.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,10 €