Prikazujemo 1–12 od 41 rezultataPoredano po popularnosti

Oljušteno proso 1000g

2,80 €
Cijena za j.m.: 2.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,80 €

Dr. Schar Mix B Bread Mix brašno bez glutena 1kg

4,75 €
Cijena za j.m.: 4.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Soda bikarbona bez aluminija 500g

1,85 €
Cijena za j.m.: 3.70 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,85 €

Rotbackchen Vital Vitamin sok 450ml

13,45 €
Cijena za j.m.: 29.89 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,45 €

Bezglutensko brašno Hammermuehle 1kg

4,90 €
Cijena za j.m.: 4.90 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €

Psyllium prah Nutrigold 250g

9,00 €
Cijena za j.m.: 36.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 9,00 €

Heljdina kaša (oljuštena heljda) Organska 500g

2,90 €
Cijena za j.m.: 5.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,90 €

Bademi 500 g

6,80 €
Cijena za j.m.: 13.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €