Prikazujemo 25–36 od 41 rezultataPoredano po cijeni: od visoke do niske

Heljdina kaša (oljuštena heljda) Organska 500g

2,90 €
Cijena za j.m.: 5.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,90 €

Oljušteno proso 1000g

2,80 €
Cijena za j.m.: 2.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,80 €

Lan mljeveni organski 500g

2,60 €
Cijena za j.m.: 5.20 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,60 €

Lanene sjemenke / Sjemenke lana 750g

2,20 €
Cijena za j.m.: 2.93 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Sjemenke lana organske 500g

2,20 €
Cijena za j.m.: 4.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Soda bikarbona bez aluminija 500g

1,85 €
Cijena za j.m.: 3.70 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,85 €

Ma Baker zobena pločica s borovnicom 90g

1,41 €
Cijena za j.m.: 15.67 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,41 €

Pirovi krekeri Natural 100g

1,00 €
Cijena za j.m.: 10.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,00 €