Prikazujemo 1–12 od 41 rezultataPoredano po cijeni: od visoke do niske

Ulje crnog kima Nutrigold 500ml

32,00 €
Cijena za j.m.: 64.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,00 €

Rotbackchen Vital Vitamin sok 450ml

13,45 €
Cijena za j.m.: 29.89 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,45 €

Bademi 1 kg

12,50 €
Cijena za j.m.: 12.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,50 €

Spirulina prah organski 250g

10,00 €
Cijena za j.m.: 40.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 10,00 €

Psyllium prah Nutrigold 250g

9,00 €
Cijena za j.m.: 36.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 9,00 €

Ulje crnog kima 100ml

8,50 €
Cijena za j.m.: 85.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,50 €

Pšenična trava u prahu Organska 200g Nutrigold

8,00 €
Cijena za j.m.: 40.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Šećer od breze Ksilitol 1kg

8,00 €
Cijena za j.m.: 8.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Bademi 500 g

6,80 €
Cijena za j.m.: 13.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €

Šećer kokosovog cvijeta Organski 500g

5,25 €
Cijena za j.m.: 10.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 5,25 €

Quinoa “Tricolor” Organska 500g

4,99 €
Cijena za j.m.: 9.98 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,99 €

Bezglutensko brašno Hammermuehle 1kg

4,90 €
Cijena za j.m.: 4.90 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €