Prikazujemo 1–12 od 41 rezultataPoredano prema prosječnoj ocjeni

Ulje crnog kima Nutrigold 500ml

32,00 €
Cijena za j.m.: 64.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,00 €

Probavi me pšenične posije 250g

3,10 €
Cijena za j.m.: 12.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,10 €

Pšenična trava u prahu Organska 200g Nutrigold

8,00 €
Cijena za j.m.: 40.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Rotbackchen Vital Vitamin sok 450ml

13,45 €
Cijena za j.m.: 29.89 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,45 €

Psyllium prah Nutrigold 250g

9,00 €
Cijena za j.m.: 36.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 9,00 €

Sjemenke sezama Integralne Organske 500g

3,40 €
Cijena za j.m.: 6.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Rogač u prahu Organski 500g

4,40 €
Cijena za j.m.: 8.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,40 €

Šećer od breze Ksilitol 1kg

8,00 €
Cijena za j.m.: 8.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Heljdina kaša (oljuštena heljda) Organska 500g

2,90 €
Cijena za j.m.: 5.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,90 €