Prikazujemo 13–24 od 41 rezultataPoredano po cijeni: od niske do visoke

Sjemenke lana organske 500g

2,20 €
Cijena za j.m.: 4.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Lanene sjemenke / Sjemenke lana 750g

2,20 €
Cijena za j.m.: 2.93 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Lan mljeveni organski 500g

2,60 €
Cijena za j.m.: 5.20 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,60 €

Oljušteno proso 1000g

2,80 €
Cijena za j.m.: 2.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,80 €

Heljdina kaša (oljuštena heljda) Organska 500g

2,90 €
Cijena za j.m.: 5.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,90 €

Probavi me pšenične posije 250g

3,10 €
Cijena za j.m.: 12.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,10 €

Kurkuma u prahu 200g

3,40 €
Cijena za j.m.: 17.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Zobena kaša Organska 1000g

3,40 €
Cijena za j.m.: 3.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Sjemenke sezama Integralne Organske 500g

3,40 €
Cijena za j.m.: 6.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Bulgur durum pšenica 1kg

3,60 €
Cijena za j.m.: 3.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,60 €

Kurkuma u prahu Organska 100g

3,70 €
Cijena za j.m.: 37.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,70 €

Kus kus integralni Organski 1kg

3,99 €
Cijena za j.m.: 3.99 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,99 €