Prikazujemo 25–36 od 41 rezultataPoredano po cijeni: od niske do visoke

Rogač u prahu Organski 500g

4,40 €
Cijena za j.m.: 8.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,40 €

Cimet cejlonski Organski 100g

4,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Šećer od breze Ksilitol 500g

4,50 €
Cijena za j.m.: 9.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Dr. Schar Mix B Bread Mix brašno bez glutena 1kg

4,75 €
Cijena za j.m.: 4.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,75 €

Amaranth Organski 1000g

4,80 €
Cijena za j.m.: 4.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Bezglutensko brašno Hammermuehle 1kg

4,90 €
Cijena za j.m.: 4.90 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €

Quinoa “Tricolor” Organska 500g

4,99 €
Cijena za j.m.: 9.98 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,99 €

Šećer kokosovog cvijeta Organski 500g

5,25 €
Cijena za j.m.: 10.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 5,25 €

Bademi 500 g

6,80 €
Cijena za j.m.: 13.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €

Šećer od breze Ksilitol 1kg

8,00 €
Cijena za j.m.: 8.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Pšenična trava u prahu Organska 200g Nutrigold

8,00 €
Cijena za j.m.: 40.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €

Ulje crnog kima 100ml

8,50 €
Cijena za j.m.: 85.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,50 €