Prikazujemo 13–24 od 41 rezultataPoredano po najnovijem

Zobena kaša Organska 1000g

3,40 €
Cijena za j.m.: 3.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Lanene sjemenke / Sjemenke lana 750g

2,20 €
Cijena za j.m.: 2.93 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Pirovi krekeri Natural 100g

1,00 €
Cijena za j.m.: 10.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,00 €

Oljušteno proso 1000g

2,80 €
Cijena za j.m.: 2.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,80 €

Kurkuma u prahu Organska 100g

3,70 €
Cijena za j.m.: 37.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,70 €

Bademi 500 g

6,80 €
Cijena za j.m.: 13.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,80 €

Quinoa “Tricolor” Organska 500g

4,99 €
Cijena za j.m.: 9.98 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,99 €

Lan mljeveni organski 500g

2,60 €
Cijena za j.m.: 5.20 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,60 €

Sjemenke lana organske 500g

2,20 €
Cijena za j.m.: 4.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €