Prikazujemo 25–36 od 41 rezultataPoredano po najnovijem

Ma Baker zobena pločica s borovnicom 90g

1,41 €
Cijena za j.m.: 15.67 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,41 €

Šećer od breze Ksilitol 500g

4,50 €
Cijena za j.m.: 9.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Kus kus integralni Organski 1kg

3,99 €
Cijena za j.m.: 3.99 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Bulgur durum pšenica 1kg

3,60 €
Cijena za j.m.: 3.60 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,60 €

Amaranth Organski 1000g

4,80 €
Cijena za j.m.: 4.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Bademi 1 kg

12,50 €
Cijena za j.m.: 12.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,50 €

Soda bikarbona bez aluminija 500g

1,85 €
Cijena za j.m.: 3.70 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,85 €

Cimet cejlonski Organski 100g

4,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,50 €

Ulje crnog kima 100ml

8,50 €
Cijena za j.m.: 85.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,50 €