- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Vichy Capital Soleil Dječji sprej protiv priljepljivanja pijeska na kožu SPF50+ 200ml
29,98 €
Cijena za j.m.: 149.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,98 €
Nježni dječji raspršivač koji sprečava lijepljenje pijeska na kožu. Pijesak se jednostavno uklanja s kože i održana je vrlo visoka zaštita dječje kože.
Hidratantna tekstura nudi osjećaj ugode i sprečava nadraživanje pri uklanjanju pijeska. Hipoalergena formula za vrlo osjetljivu kožu ispitana pod dermatološkim nadzorom.
Dobro protresite prije upotrebe. Nanesite prije izlaganja suncu i ponavljajte nanošenje često i obilno.
Preporučeno od strane dermatologa.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Vichy Capital Soleil Dječji sprej protiv priljepljivanja pijeska na kožu SPF50+ 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Zona Vital Natura Family ROLL ON nakon uboda insekata i svrbeža 15ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
6,70 €
Cijena 10.9.2026.: 6,70 €
Bioderma Photoderm Aquafluid SPF50 + Sensibio H2O PROMO pakiranje
Ocijenjeno 5.00 od 5
28,50 €
Cijena 10.9.2026.: 28,50 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca 100ml
9,60 €Cijena za j.m.: 96.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,60 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Bioderma Photoderm Dječje mlijeko SPF50+ 100ml
21,90 €Cijena za j.m.: 219.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,90 €
Pikosan Baby sprej protiv komaraca 100ml
12,99 €Cijena za j.m.: 129.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €

Recenzije
Još nema recenzija.