- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Eucerin Sun Kids Dry Touch SPF50+ 200ml
30,90 €
Cijena za j.m.: 154.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,90 €
Brzo upijajuća, ultra lagana zaštita sa SPF 50+. Vrlo visoka zaštita od sunca sa SPF50+ pogodna za osjetljivu dječju kožu.
Bez paerfema i ultralagana formula koja se upija brzo i bez razmazivanja. Ekstra vodootporna, odbija pijesak i pogodna za osjetljivo područje oko očiju. Pogodna i za atopičnu kožu te je pogodna za djecu od 3 mjeseca.
Opis
Obilno nanesite prije izlaganja suncu i često ponovno nanosite, posebno nakon kupanja, znojenja ili sušenja ručnikom kako biste održali netaknutu zaštitu.
Smanjenjem količine znatno će se smanjiti i razina zaštite. Nemojte biti predugo na suncu, čak ni uz kremu za sunčanje, prekomjerno izlaganje može biti rizik za vašu kožu i zdravlje. Držite dojenčad i malu djecu dalje od izravnog sunčevog svjetla, trebali bi nositi zaštitnu odjeću i nanositi kremu za sunčanje na područja kože koja nisu zaštićena.
Pustite da se krema za sunčanje potpuno upije prije kontakta s tekstilom i tvrdim površinama kako biste izbjegli mrlje.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Eucerin Sun Kids Dry Touch SPF50+ 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Apipharma Suncare Kids sprej SPF 50+ vrlo visoka zaštita osjetljive dječje kože
22,40 €Cijena 10.9.2026.: 22,40 €
Bioderma Photoderm Pediatrics sprej SPF50 + Atoderm ulje PROMO pakiranje
Ocijenjeno 5.00 od 5
30,30 €
Cijena 10.9.2026.: 30,30 €
Combusten Kids sprej pomaže kod opeklina od sunca 150ml
15,19 €Cijena za j.m.: 101.27 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,19 €
La Roche Posay ANTHELIOS dječji losion F-50 50ml
19,00 €Cijena za j.m.: 380.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,00 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Natura Kids Sprej protiv insekata 100ml
11,97 €Cijena za j.m.: 119.70 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,97 €

Recenzije
Još nema recenzija.