- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Medipharma Sonne Kids sprej za zaštitu od sunca ZF 50+
19,20 €
Cijena 10.9.2026.: 19,20 €
Vodootporni sprej za sunčanje za osjetljivu dječju kožu. Lagana emulzija s vrlo visokom i pouzdanom zaštitom od sunca.
Sprej je prikladan za lice i tijelo te nudi sigurnost i zaštitu kože čak i pri jakom suncu. Sprej je praktičan za korištenje jer se može brzo raspršiti na kožu bilo kada i bilo gdje. Lagana emulzija idealna je ne samo za bazene i plaže, već i za druge aktivnosti u slobodno vrijeme.
Pakiranje: 200 ml.
Opis
Način uporabe: Dobro protresti prije upotrebe. Nemojte prskati izravno na lice niti udisati. Nanesite više puta za održavanje zaštite od sunca, osobito nakon boravka u vodi, brisanja ručnikom i znojenja.
- Visoka zaštita od sunca za osjetljivu dječju kožu
- Lagana emulzija za lice i tijelo s praktičnom primjenom
- Brzo se upija, ne masti, vodootporan
- Bez parabena, bez mineralnih ulja, bez mirisa, bez alkohola
- Pakiranje: 200 ml
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Medipharma Sonne Kids sprej za zaštitu od sunca ZF 50+” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pharmaceris S krema za lice i tijelo za djecu SPF50+ 125ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
25,95 €
Cijena za j.m.: 207.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,95 €
Biovitalis UV zaštitni sprej za djecu SPF50 250ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
30,99 €
Cijena za j.m.: 123.96 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,99 €
Combusten Kids sprej pomaže kod opeklina od sunca 150ml
15,19 €Cijena za j.m.: 101.27 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,19 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Pikosan Baby sprej protiv komaraca 100ml
12,99 €Cijena za j.m.: 129.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €

Recenzije
Još nema recenzija.