- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Uriage Piling krema za tijelo 200ml
23,70 €
Cijena za j.m.: 118.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,70 €
Piling i pranje tijela za osjetljivu kožu. 100%- nježno čisti kožu, učinkovito uklanja mrtvu kožu – ostavlja osjećaj ugode na koži.
Pruža dvostruko eksfolirajuće djelovanje kombinirajući glukonolakton i silikatne mikro-kuglice za visoku toleranciju i učinkovit piling. Otkrijte savršenu ravnotežu između užitka i tehnologije u ovoj bogatoj kremi s efektom nove kože Eksfolira – 2 u 1 tehnologija kemijskog i mehaničkog pilinga nježno uklanja mrtve stanice i ostavlja kožu mekom.
Opis
- Umiruje – kremasta tekstura i svježi cvjetni miris osiguravaju udobnost i zadovoljstvo korištenja za sve tipove kože, čak i osjetljivu kožu
- Hidratizira – Uriage termalna voda umiruje, hidratizira i štiti kožu
NAČIN UPOTREBE: Nanijeti jednom ili dva puta tjedno na vlažnu kožu, nježno masirati kružnim pokretima te isprati.
PAKIRANJE: 200 ml.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Uriage Piling krema za tijelo 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Gel za higijenu guze 250ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
8,99 €
Cijena za j.m.: 35.96 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje REFILL 1000ml
26,00 €Cijena za j.m.: 26.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,00 €
Lerbolario Mirisni sapun Alba in Asia 100g
6,90 €Cijena za j.m.: 69.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,90 €
Lerbolario Piling-tretman za tijelo Notte a Tangeri 150ml
22,50 €Cijena za j.m.: 150.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €
CeraVe Hidratantno ulje za čišćenje za lice i tijelo 236ml
13,75 €Cijena za j.m.: 58.26 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,75 €

Recenzije
Još nema recenzija.