- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay LIPIKAR SYNDET AP+ nježna krema za pranje 400ml
38,30 €
Cijena za j.m.: 95.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,30 €
Krema za pranje namijenjena novorođenčadi, dojenčadi, djeci i odraslima koji imaju kožu sklonu atopiji.
Prikladna za osjetljivu kožu sklonu svrbežu. Prikladno za tjeme male djece oboljele od seboroičnog dermatitisa.
Trenutno umiruje i ublažava iznimnu suhoću već nakon tuširanja.Hidratizira i umiruje nadraženu kožu te smiruje svrbež. Ispitali pacijenti koji se liječe od raka radi povećanja osjećaja ugode na koži.
Recenzije (1)
1 recenzija za La Roche-Posay LIPIKAR SYNDET AP+ nježna krema za pranje 400ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 100ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
4,98 €
Cijena za j.m.: 49.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,98 €
Bioderma Atoderm Gel za tuširanje REFILL 1000ml
21,20 €Cijena za j.m.: 21.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,20 €
Avène XeraCalm NUTRITION Gel za čišćenje 500ml
21,80 €Cijena za j.m.: 43.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,80 €
Lerbolario Tretman za ruke Alba in Asia 75ml
14,85 €Cijena za j.m.: 198.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,85 €
Lerbolario Mirisni sapun Alba in Asia 100g
6,90 €Cijena za j.m.: 69.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,90 €
Eptaderm EPTA PSO gel za čišćenje kože sklone ljuskanju 200ml
20,40 €Cijena za j.m.: 102.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €

Petra S. (potvrđeni vlasnik) –
Dobar omjer cijene i kvalitete.