- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Nuxe Reve de Miel bogati gel za čišćenje lica i tijela 750ml
Korisničke ocjene: 5.00 od ukupno 5 (2 korisnika)
(3 recenzije korisnika)
40,64 €
Cijena za j.m.: 54.19 €/l
Cijena 10.9.2026.: 40,64 €
Iznimno bogat gel za čišćenje lica i tijela. Za suhu i osjetljivu kožu.
Nježno čisti, umiruje i omekšava kožu. S neodoljivom aromom meda, ovaj Gel za čišćenje lica i tijela s medom i uljem suncokreta, svakodnevno brine o suhoj i osjetljivoj koži cijele obitelji, poštujući njezin hidrolipidni sloj.
Čisti kožu lica i tijela bez sapuna i isušivanja. Razmazite svoju kožu pod tušem ovom medenom poslasticom. Nježni medeni miris stvara neodoljiv osjećaj ugode za duh i tijelo.
Opis
Bez parabena. Sadrži najmanje 87% sastojaka prirodnog porijekla.
Sastav: aqua/water, glycerin, sodium cocoamphoacetate, sodium lauroyl sarcosinate, lauryl glucoside, parfum/fragrance, mel/honey, sunflower seed oil peg-8 esters, sodium cocoyl glutamate, sodium lauryl glucose carboxylate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, phenoxyethanol, gluconolactone, sodium hydroxide, coco-glucoside, glyceryl oleate, citric acid, allantoin, sodium benzoate, tetrasodium glutamate diacetate, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, caramel, calcium gluconate, tropolone, hydrogenated palm glycerides citrate, tocopherol [n2002/a].
Uporaba: Ujutro i navečer nanesite manju količinu ovog bogatog Gela za čišćenje na mokru kožu lica i tijela, uživajte u njegovoj slasnoj pjeni, a zatim temeljito isperite.
Veličina: 750 ml.
Recenzije (3)
3 recenzije za Nuxe Reve de Miel bogati gel za čišćenje lica i tijela 750ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 100ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
4,98 €
Cijena za j.m.: 49.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,98 €
La Roche-Posay LIPIKAR SYNDET AP+ nježna krema za pranje 400ml
38,30 €Cijena za j.m.: 95.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,30 €
Bioderma Atoderm Gel za tuširanje REFILL 1000ml
21,20 €Cijena za j.m.: 21.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,20 €
Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje REFILL 1000ml
26,00 €Cijena za j.m.: 26.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,00 €
Avène XeraCalm NUTRITION Gel za čišćenje 500ml
21,80 €Cijena za j.m.: 43.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,80 €
Lerbolario Krema za tijelo Notte a Tangeri 200ml
26,25 €Cijena za j.m.: 131.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,25 €
Lerbolario Piling-tretman za tijelo Notte a Tangeri 150ml
22,50 €Cijena za j.m.: 150.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €

Ana M. (potvrđeni vlasnik) –
Zadovoljan sam, sve je prošlo bez problema.
Marija R. (potvrđeni vlasnik) –
Kvaliteta je odlična.
Marija R. (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, bolje nego što sam mislio.