- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
PIP Farmakol Dermapip losion za tijelo 200ml
11,15 €
Cijena za j.m.: 55.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €
Losion za tijelo namijenjen za njegu osjetljive, suhe, upaljene i oštećene kože djece i odraslih.
Dermapip losion za tijelo hrani i dubinski vlaži i hrani suhu, osjetljivu, upaljenu i oštećenu kožu. Umiruje crvenilo i upaljenost kod manjih opeklina, potiče zacjeljivanje te ublažava neugodne simptome oštećene i upaljene kože (grubost, pečenje, ljuštenje, svrbež). Vraća elastičnost, potiče zacjeljivanje, ublažava nadražaj, svrbež, ljuštenje i grubost kože. Umiruje napetost i crvenilo nakon izlaganja suncu.
Dermapip losion za tijelo ne sadrži parafine, silikone, parabene, parfeme ni umjetna bojila pa se primjena preporučuje trudnicama, bebama, djeci i odraslima.
Opis
Način uporabe: Djeca i odrasli više puta dnevno nanijeti na kožu i lagano utrljati.
Napomena: Osobe alergične na propolis i matičnu mliječ ne smiju koristiti ovaj losion. U slučaju iritacije primjenu odmah prekinuti. Čuvati od dohvata male djece!
Sastojci (INCI): Aqua, Sesamum Indicum Oil, Caprilyc/Capric Trigliceride, Cetearyl Glucoside (and) Cetearyl Alcohol, Glycerolum, Panthenol, Mel, Propolis Extract, Calendula Officinalis Extract, Royal Jelly, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol (and) Salicylic Acid (and) Glycerin (and) Sorbic Acid, Citrus Sinensis Oil.
Recenzije (1)
1 recenzija za PIP Farmakol Dermapip losion za tijelo 200ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Bioderma Atoderm Gel za tuširanje REFILL 1000ml
21,20 €Cijena za j.m.: 21.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,20 €
Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje REFILL 1000ml
26,00 €Cijena za j.m.: 26.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,00 €
Lerbolario Tretman za ruke Alba in Asia 75ml
14,85 €Cijena za j.m.: 198.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,85 €
Lerbolario Gel za tuširanje Notte a Tangeri 250ml
13,65 €Cijena za j.m.: 54.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,65 €
Lerbolario Piling-tretman za tijelo Notte a Tangeri 150ml
22,50 €Cijena za j.m.: 150.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €
Lerbolario Mirisni sapun Notte a Tangeri 100g
7,30 €Cijena za j.m.: 73.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 7,30 €
Eptaderm EPTA PSO gel za čišćenje kože sklone ljuskanju 200ml
20,40 €Cijena za j.m.: 102.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €

Sonja Ružić (potvrđeni vlasnik) –
Dobar proizvod, vrijedi novca.