- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 100ml
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
4,98 €
Cijena za j.m.: 49.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,98 €
Ekološka zamjena za vlažne maramice za bebe – 100% biorazgradivo. Gel za higijenu guze – najnježnije rješenje za besprijekornu čistoću i njegu osjetljive guze od prvog dana života. On čisti jednako kao i vlažne maramice, ali uz 0 štetnog utjecaja na okoliš i cijevi.
Jednostavno ga istisni na blazinicu ili nježan toaletni papir koji se u trenu pretvara u učinkovitu vlažnu maramicu za temeljitu, ali nježnu higijenu guze. Iako koristiš toaletni papir, on se neće pretvoriti u kašicu i razmočiti. To je zato jer smo posebno prilagodili sastav gela da papir ostane kompaktan.
Aloe vera, kamilica, badem i pantenol sastojci su koji gelu omogućavaju njegujuće djelovanje bez iritacija i nelagode nakon velike nužde. Ne sadrži alkohol, alergene ni parfeme tako da je uistinu nježan za male guze.
Opis
Ovo pakiranje od 250 ml mijenja čak 180 vlažnih maramica (otprilike 3 paketa vlažnih maramica za bebe).
Za što se koristi BIOVITALIS® Gel za higijenu guze za bebe i djecu?
BIOVITALIS® Gel za higijenu guze za bebe i djecu omogućava nježnu higijenu guze bez stvaranja dodatnog otpada kao što to rade vlažne maramice.
Može se koristiti nakon obavljanja velike nužde za učinkovito čišćenje i njegu kože, ali i kod bilo kojeg presvlačenja pelene kod beba ili posjeta wc-u kod male djece.
Upute za korištenje Gela za higijenu guze su prilično jednostavne: Istisni, obriši i pusti vodu!
Odnosno, za nježno, eko čišćenje samo treba:
-
jednu pumpicu gela razmazati po pamučnoj blazinici ili suhom toaletnom papiru,
-
nježno obrisati guzu i
-
baciti papir u toalet i pustiti vodu ili baciti blazinicu u kantu.
Tko može koristiti BIOVITALIS® Gel za higijenu guze za bebe i djecu?
Gel za higijenu guze je namijenjen za korištenje od prvog dana života, odnosno od rođenja. Mogu ga koristiti i djeca koja samostalno idu na toalet, a odličan je izbor za veće kolektive kao što su vrtići kao zamjena za vlažni toaletni papir za djecu. Siguran je i za trudnice i dojilje.
Što se nalazi u BIOVITALIS® Gelu za higijenu guze za bebe i djecu?
BIOVITALIS® higijenski gel za guzu za najmanje sadrži inovativnu kombinaciju njegujućih sastojaka koji ujedno i učinkovito čiste, bez da su agresivni za nježnu dječju kožu.
Ključni sastojci su:
-
aloe vera – dobro poznati sastojka koji pruža trenutnu hidrataciju, umiruje kožu i njeguje je
-
pantenol – ili provitamin B5 potiče obnovu stanica kože i zadržavanje prirodne vlažnosti, odnosno na koži stvara zaštitnu barijeru
-
ulje slatkog badema: nježno ulje koje omekšava kožu, pomaže u očuvanju njezine vlažnosti i s pantenolom stvara zaštitnu barijeru
-
kamilica – prirodni ekstrakt koji umiruje kožu, pruža ugodan miris i pomaže u smanjenju iritacija.
Recenzije (2)
2 recenzije za Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 100ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
La Roche-Posay LIPIKAR SYNDET AP+ nježna krema za pranje 400ml
38,30 €Cijena za j.m.: 95.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 38,30 €
Lerbolario Tretman za ruke Alba in Asia 75ml
14,85 €Cijena za j.m.: 198.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,85 €
Lerbolario Krema za tijelo Alba in Asia 250ml
26,65 €Cijena za j.m.: 106.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,65 €
Lerbolario Gel za tuširanje Notte a Tangeri 250ml
13,65 €Cijena za j.m.: 54.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,65 €
Eptaderm EPTA PSO gel za čišćenje kože sklone ljuskanju 200ml
20,40 €Cijena za j.m.: 102.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €
PIP Farmakol Dermapip losion za tijelo 200ml
11,15 €Cijena za j.m.: 55.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €

Petra S. (potvrđeni vlasnik) –
Zadovoljan sam, sve je prošlo bez problema.
Marko L. (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, hvala na brzoj isporuci.