- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Piktan Baby sprej protiv komaraca za bebe od 6 mjeseci 100ml
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
12,25 €
Cijena za j.m.: 122.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,25 €
Piktan Baby je prirodni repelent koji štiti dječju kožu od 6 mjeseci života od svih vrsta komaraca i ostalih insekata. Sadrži učinkovitu priodnu kombinacije ulja biljke eukaliptusa citriodora i aloe veru.
Prilikom nanošenja sprej dodatno njeguje i štiti kožu, brzo se upija, ugodnog je mirisa, ne masti kožu i ne ostavlja tragove. Ne sadrži DEET, parabene, silikone, umjetna bojila i mirise.
Pogodan za bebe od 6 mjeseci života. Nanesen na kožu stvara prirodnu barijeru i štiti nježnu dječju kožu.
Opis
Prije upotrebe protresite. Nanesite proizvod ravnomjerno na nepokrivene i neoštećene dijelove tijela koje želite zaštititi 2 do 3 puta dnevno, osim područja oko usta i očiju.
Sastav: Eucalyptus citriodora oil, hydrated, cyclized, Citronellol, Isopulegol, Citronellyl acetate, Cineole, 2-hidroksi-alfa,alfa,4-trimetilcikloheksanmetanol.
Recenzije (2)
2 recenzije za Piktan Baby sprej protiv komaraca za bebe od 6 mjeseci 100ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Bioderma Photoderm Pediatrics sprej SPF50 + Atoderm ulje PROMO pakiranje
Ocijenjeno 5.00 od 5
30,30 €
Cijena 10.9.2026.: 30,30 €
Pharmaceris S krema za lice i tijelo za djecu SPF50+ 125ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
25,95 €
Cijena za j.m.: 207.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,95 €
Combusten Kids sprej pomaže kod opeklina od sunca 150ml
15,19 €Cijena za j.m.: 101.27 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,19 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca 100ml
9,60 €Cijena za j.m.: 96.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,60 €
Bioderma Photoderm Dječje mlijeko SPF50+ 100ml
21,90 €Cijena za j.m.: 219.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,90 €
Pikosan Baby sprej protiv komaraca 100ml
12,99 €Cijena za j.m.: 129.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €

Ana M. (potvrđeni vlasnik) –
Zadovoljan sam, sve je prošlo bez problema.
Sara B. (potvrđeni vlasnik) –
Kvaliteta je odlična.