- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Natural Wealth Beta karoten 100 kapsula
21,25 €
Cijena za j.m.: 0.21 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 21,25 €
Beta karoten se preporučuje:
- nekoliko mjeseci prije i za vrijeme sunčanja
- svima koji žele zaštititi organizam od štetnih utjecaja okoliša
- za zaštitu vida
- kod pomanjkanja vitamina A
- za zdravu i lijepu kožu
Opis
Sastojci u jednoj (1) kapsuli: %RDA* Beta karoten (provitamin A) 6 mg
Jedna (1) kapsula dnevno nakon jela.
Pakiranje: bočica 100 kapsula
Recenzije (1)
1 recenzija za Natural Wealth Beta karoten 100 kapsula
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 50 150ml
18,99 €Cijena za j.m.: 126.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,99 €
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 30 150ml
14,99 €Cijena za j.m.: 99.93 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,99 €
Avène SunsiMed KA fluid za vrlo visoku zaštitu od sunca 80ml
35,60 €Cijena za j.m.: 445.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 35,60 €

Jovanka Stevanović (potvrđeni vlasnik) –
Dobar proizvod, nisam požalila.