- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 fluid SPF50+ 50ml
25,20 €
Cijena za j.m.: 504.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,20 €
ANTHELIOS UVMUNE 400 FLUID SPF50+ s filterom MEXORYL400, našim najučinkovitijim UV filterom koji štiti od najpodmuklijih UV zraka.
Ultimativna zaštita (UVB + UVA + ULTRADUGE UVA ZRAKE) protiv dubinskog oštećenja epidermisa. Ispitan na osjetljivoj, reaktivnoj i netolerantnoj koži.
Pogodan za sve tipove kože i fototipove. Vrlo otporan na vodu i pijesak. Visoka tolerancija. Protiv peckanja očiju. Lagana tekstura.
Opis
KAKO SE NANOSI: Za svakodnevnu upotrebu i izlaganje suncu. Nanesite sredstvo za zaštitu od sunca netom prije izlaganja suncu. Sredstvo nanosite često i obilno da bi se održala zaštita, posebno nakon znojenja ili brisanja ručnikom.
TEKSTURA Izuzetno tekuće. Nevidljivi završni efekt. Bez masnog osjećaja. Bez ljepljivog osjećaja. S termalnom vodom La Roche-Posay.
KLJUČNE PREDNOSTI Za osjetljivu kožu i kožu sklonu reakcijama. Također prikladno za kožu sklonu alergiji na sunce. Može se nanijeti oko očiju. Protiv pečenja očiju. Hipoalergensko.
Više od 25 godina Anthelios je bio predvodnik u razvoju revolucionarnih inovacija: UVA filtera, zaštite od širokog spektra, tekstura i tehnologija. Za sve tipove kože i fototipove.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 fluid SPF50+ 50ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Daylong Cetaphil Sun Sensitive SPF30 gel-sprej 150ml
29,49 €Cijena za j.m.: 196.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,49 €
Daylong Cetaphil Sun Losion SPF50+ 200ml
39,55 €Cijena za j.m.: 197.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,55 €
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 50 150ml
18,99 €Cijena za j.m.: 126.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,99 €
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 30 150ml
14,99 €Cijena za j.m.: 99.93 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,99 €
Eucerin Oil Control Dry Touch gel krema za tijelo SPF 30 200ml
30,35 €Cijena za j.m.: 151.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,35 €
Eucerin Transparentni sprej za zaštitu od sunca SPF50 200ml
31,80 €Cijena za j.m.: 159.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 31,80 €

Recenzije
Još nema recenzija.