- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Biovitalis Zaštitna krema SPF30 150ml
17,49 €
Cijena za j.m.: 116.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,49 €
Siguran i učinkovit UV zaštitni kompleks pruža visoku zaštitu od UVA i UVB zraka, za djecu i odrasle.
S dodatkom ektoina i organskih ulja masline i avokada.
Organska hladno tiještena ulja masline i avokada njeguju i obnavljaju suhu i osjetljivu kožu, te ju intenzivno štite od dehidracije. Transparentna formulacija – bez bijelih tragova na koži. Lako se razmazuje i trenutno upija, prilagođena svim tipovima kože.
Opis
Ektoin je snažna prirodna molekula izolirana iz ekstremofila. Ekstremofili su organizmi koji preživljavaju u ekstremnim životnim uvjetima (vrlo visoka temperatura i velik salinitet). In vivo studijama je dokazano da ektoin štiti stanice od oštećenja i prijevremenog starenja izazvanih UV zračenjem.
Objašnjenje istaknutih simbola:
-
SPF 30 – visoka zaštita od UVB zraka koje uzrokuju crvenilo i opekline na koži
-
PA+++ – visoka zaštita od UVA zraka koje uzrokuju starenje kože
Nanesite ravnomjerno na suhu kožu prije izlaganja suncu. Za održavanje zaštite ponavljajte postupak često, osobito nakon znojenja, kupanja ili brisanja ručnikom.
- Za lice i tijelo.
- Zaštitna krema se lako razmazuje, brzo upija i ne ostavlja bijeli trag na koži.
- Za djecu, odrasle, trudnice i dojilje.
- Očaravajući ljetni miris egzotičnog kokosa i vanilije.
- Ne sadrži parabene, već je odabran ekološki konzervans koji osigurava dugotrajnu stabilnost i kvalitetu.
- Bez alkohola.
- Bez glutena.
- Bez sastojaka životinjskog podrijetla.
- Nije testiran na životinjama.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Biovitalis Zaštitna krema SPF30 150ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Daylong Cetaphil Sun Sensitive SPF30 gel-sprej 150ml
29,49 €Cijena za j.m.: 196.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,49 €
Daylong Cetaphil Sun Losion SPF50+ 200ml
39,55 €Cijena za j.m.: 197.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,55 €
Biovitalis UV zaštitna krema SPF 30 150ml
14,99 €Cijena za j.m.: 99.93 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,99 €
La Roche Posay Anthelios UVMUNE 400 fluid SPF50+ 50ml
25,20 €Cijena za j.m.: 504.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,20 €
Eucerin Oil Control Dry Touch gel krema za tijelo SPF 30 200ml
30,35 €Cijena za j.m.: 151.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,35 €
Avène SunsiMed KA fluid za vrlo visoku zaštitu od sunca 80ml
35,60 €Cijena za j.m.: 445.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 35,60 €

Recenzije
Još nema recenzija.