- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Ladival sprej za zaštitu od sunca za djecu SPF50+ 200ml
23,60 €
Cijena za j.m.: 118.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,60 €
Vrlo visoka razina zaštite za lice.
Formulacija izrazito kompatibilna s kožom: bez parfema, boja i konzervansa. Jedinstvena trostruka stanična zaštita od sunčanja i crvenila kože zbog izlaganja suncu.
- UVA + UVB + IR-A zaštita
- pogodan i za uporabu kod neurodermatitisa
Dječja koža je puno tanja i osjetljivija od kože odraslih i zato ona postavlja najveće zahtjeve kada je u pitanju njega i zaštita kada su izloženi suncu. Ladival sprej za zaštitu od sunca za djecu razvijen je posebno za posebne potrebe dječje kože, a pogodan je i za uporabu kod neurodermatitisa.
Opis
Bogata formulacija intenzivno njeguje dječju kožu, dok praktični oblik spreja u bočici sa zaštitom protiv curenja predstavlja idealan oblik za cestu. Uvijek razmislite o odgovarajućoj njezi dječje kože nakon izlaganja suncu.
- emulzija ulje u vodi
- posebno hranjiva, bogata formulacija
- sustav zaštitnih filtera kompatibilnih s kožom
- vodootporan proizvod za zaštitu od sunca
- ostavlja ugodan osjećaj na koži
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Ladival sprej za zaštitu od sunca za djecu SPF50+ 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis UV zaštitno ulje za sunčanje SPF30 100ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
16,99 €
Cijena za j.m.: 169.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,99 €
Pharmaceris S krema za lice i tijelo za djecu SPF50+ 125ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
25,95 €
Cijena za j.m.: 207.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,95 €
Avène Vrlo visoka zaštita Dječje mlijeko SPF50+ 250ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
39,74 €
Cijena za j.m.: 158.96 €/l
Cijena 10.9.2026.: 39,74 €
La Roche Posay ANTHELIOS dječji losion F-50 50ml
19,00 €Cijena za j.m.: 380.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,00 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €

Recenzije
Još nema recenzija.