- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Bioderma Photoderm Aquafluid SPF50 + Sensibio H2O PROMO pakiranje
Korisnička ocjena: 5.00 od ukupno 5 (1 korisnika)
(2 recenzije korisnika)
28,50 €
Cijena 10.9.2026.: 28,50 €
PROMO pakiranje Photoderm Aquafluid bezbojni SPF50+ 40 ml tuba i Sensibio H2O 250 ml boca.
Photoderm Aquafluid bezbojni SPF50+ je dnevna hidratantna i matirajuća krema za sunčanje koja jamči vrlo visoku UVA/UVB zaštitu. Njezina vrlo lagana, osvježavajuća i nevidljiva tekstura hidratizira i ostavlja suhi osjećaj na koži.
Sensibio H2O 250 ml je prva i jedina dermatološka micelarna voda koja je u potpunosti kompatibilna s kožom. Osnovni sastojak micelarne vode su micele estera masnih kiselina koje na sebe vežu i odlično uklanjaju sve nečistoće. Blagi sastojci otopine djeluju umirujuće i ublažavaju pojačanu osjetljivost, uz održavanje normalne ravnoteže vlažnosti kože.
Recenzije (2)
2 recenzije za Bioderma Photoderm Aquafluid SPF50 + Sensibio H2O PROMO pakiranje
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Bioderma Photoderm Pediatrics sprej SPF50 + Atoderm ulje PROMO pakiranje
Ocijenjeno 5.00 od 5
30,30 €
Cijena 10.9.2026.: 30,30 €
Combusten Kids sprej pomaže kod opeklina od sunca 150ml
15,19 €Cijena za j.m.: 101.27 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,19 €
Vichy Capital Soleil Dječji sprej protiv priljepljivanja pijeska na kožu SPF50+ 200ml
29,98 €Cijena za j.m.: 149.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,98 €
Daylong Cetaphil Sun Kids SPF 50 losion 150ml
30,25 €Cijena za j.m.: 201.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,25 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €

Marko K. (potvrđeni vlasnik) –
Izvrstan proizvod, ispunio sva očekivanja.
Ivan V. (potvrđeni vlasnik) –
Fantastično, svida mi se.