- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Flasteri protiv komaraca za bebe i malu djecu Citronela i Nim
8,00 €
Cijena 10.9.2026.: 8,00 €
Flasteri od hipoalergenskog materijala, ugodnog mirisa za ljude, ali odbojnog za komarce. Miris ne sadrži otrove, na bazi je biljnih ulja citronele i nima. Dermatološki ispitan. Flasteri se postavljaju na odjeću, kolijevke, dječje krevete, kolica ili bilo koju čvrstu površinu.
Proces termofuzije koji postupno oslobađa miris limunske trave i esencije nima. Prirodni proizvod, vodootporan s podesivim kopčanjem za zglob ili gležanj.
Nova formula pojačana Neem uljem također je učinkovita protiv tigrastih i tropskih komaraca. Blister pakiranje koje štedi mirise i može se zatvoriti.
Recenzije (1)
1 recenzija za Flasteri protiv komaraca za bebe i malu djecu Citronela i Nim
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Magistra Repell.IT sprej protiv komaraca i insekata 100ml
11,15 €Cijena za j.m.: 111.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €
Eucerin Sensitive Protect Kids sprej za zaštitu dječje kože SPF 50+ 250ml
36,60 €Cijena za j.m.: 146.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 36,60 €
Eucerin Sun Kids Dry Touch SPF50+ 200ml
30,90 €Cijena za j.m.: 154.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 30,90 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Pikosan Baby sprej protiv komaraca 100ml
12,99 €Cijena za j.m.: 129.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,99 €
A-derma Protect Kids sprej spf50+ 200ml
33,55 €Cijena za j.m.: 167.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,55 €
Natura Kids Sprej protiv insekata 100ml
11,97 €Cijena za j.m.: 119.70 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,97 €

Martina T. (potvrđeni vlasnik) –
Kvaliteta je odlična.