- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay LIPIKAR Gel za tuširanje za suhu kožu 400ml
29,60 €
Cijena za j.m.: 74.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,60 €
Gladak i mek pjenušavi gel. Smiruje i pruža cjelodnevnu zaštitu za svu osjetljivu i suhu kožu. Nježno čisti i hrani kožu već pod tušem. Neutralizira štetne utjecaje tvrde vode.
Umirujući aktivni sastojak koji pomaže umiriti osjećaj svrbeža i obnoviti lipidnu barijeru na koži. Prikladan za kožu sklonu atopijskom dermatitisu.
Ključni sastojak u svim formulama iz linije proizvoda LIPIKAR, shea maslac, poznat je po svojim svojstvima za obnovu hidrolipidnog sloja kože pomoću sličnih lipida.
Opis
Nanesite količinu veličine lješnjaka na svaki dio tijela. Za tijelo, ne nadražuje oči.
Recenzije (1)
1 recenzija za La Roche-Posay LIPIKAR Gel za tuširanje za suhu kožu 400ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 250ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
8,99 €
Cijena za j.m.: 35.96 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Biovitalis Gel za higijenu guze 250ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
8,99 €
Cijena za j.m.: 35.96 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Avène XeraCalm NUTRITION Gel za čišćenje 500ml
21,80 €Cijena za j.m.: 43.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,80 €
La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant Nježni gel za tuširanje 400ml
16,05 €Cijena za j.m.: 40.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,05 €
Lerbolario Krema za tijelo Alba in Asia 250ml
26,65 €Cijena za j.m.: 106.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,65 €
Lerbolario Piling-tretman za tijelo Notte a Tangeri 150ml
22,50 €Cijena za j.m.: 150.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €
PIP Farmakol Dermapip losion za tijelo 200ml
11,15 €Cijena za j.m.: 55.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €

Ivan B. (potvrđeni vlasnik) –
Odlično, premašio očekivanja.