- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay Cicaplast sprej B5 100ml
18,90 €
Cijena za j.m.: 189.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,90 €
Prvi sprej koji obnavlja kožu bez isušivanja i štiti mikrobiom kože. Obnavlja i umiruje kožu.
Format spreja: beskontaktni, široke difuzije i idealan za područja koja je teško dosegnuti. Ispitan pod dermatološkim i oftalmološkim nadzorom, hipoalergen. Nanesite na svaki suhi dio kože.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Koža je smirena, zaštićena i brže se obnavlja (zbog aktivnih sastojaka).
> Nakon dermatoloških zahvata: slijedite preporuke svog dermatologa > iritirana koža, suhe ljuskice: dvaput na dan > ispucala koža: triput na dan > za sve uporabe: dvaput dnevno
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche-Posay Cicaplast sprej B5 100ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
AvèneXeraCalm NUTRITION Krema za tuširanje 500ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
22,50 €
Cijena za j.m.: 45.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,50 €
Pantexol Forte mast za oštećenu i suhu kožu 25g
Ocijenjeno 5.00 od 5
5,50 €
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €
Pantexol Forte krema za oštećenu i suhu kožu 25g
Ocijenjeno 5.00 od 5
5,50 €
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €
Embryolisse Lait-Crème Concentré višenamjenska krema 75ml
23,50 €Cijena za j.m.: 313.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,50 €
Bepanthol SensiControl hidratantna krema za njegu kože sklone ekcemima 400ml
29,85 €Cijena za j.m.: 74.63 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,85 €
Eucerin Urea Repair Plus losion za tijelo sa 10% ureje i ceramidima 250ml
27,70 €Cijena za j.m.: 110.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 27,70 €
A-Derma Dermalibour+ obnavljajuća CICA-krema 50ml
14,61 €Cijena za j.m.: 292.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,61 €
Urea Repair Plus losion za tijelo 5% ureje 250ml
26,30 €Cijena za j.m.: 105.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,30 €

Recenzije
Još nema recenzija.