- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Urea Repair Plus losion za tijelo 5% ureje 250ml
26,30 €
Cijena za j.m.: 105.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,30 €
Losion s 5 % ureje za suhu, hrapavu i zategnutu kožu. Ovaj lagani, no istovremeno i visoko učinkovit losion za tijelo ima trostruko djelovanje i duboko hidratizira i umiruje hrapavu, zategnutu i suhu kožu.
Vaša koža nije zacrvenjena, bolna ili natečena: Urea Repair Plus losion za tijelo sa 5% ureje i ceramidima namijenjen je suhoj koži bez simptoma upale.
Opis
Imate suhu kožu uzrokovanu dijabetesom: Urea Repair Plus losion za tijelo sa 5% ureje i ceramidima posebno je namijenjen olakšavanju simptoma suhe kože nastale zbog dijabetesa.
Imate suhu, hrapavu ili zategnutu kožu: Urea Repair Plus losion za tijelo sa 5% ureje i ceramidima posebno je namijenjen ublažavanju simptoma suhe kože.
Djelotvornost i podnošljivost na koži Urea Repair Plus losiona za tijelo sa 5% ureje i ceramidima, procijenjene su kod osoba sa suhom i izrazito suhom kožom.
Štoviše, učinak Urea Repair Plus losiona za tijelo sa 5% ureje i ceramidima na poboljšanje hidratiziranosti kože, funkcije barijere kože i dugotrajan efekt hidratacije nakon prestanka korištenja procijenjen je kod žena s vrlo suhom kožom, od kojih je većina u dobi između 50 i 80 godina.
Recenzije (1)
1 recenzija za Urea Repair Plus losion za tijelo 5% ureje 250ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
A-Derma Cytelium sprej za osip, ekceme, vodene kozice 100ml
15,40 €Cijena za j.m.: 154.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,40 €
Fitoval šampon protiv ispadanja kose 200ml
10,56 €Cijena za j.m.: 52.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,56 €
Fitoval šampon protiv ispadanja kose 100ml
7,20 €Cijena za j.m.: 72.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,20 €
Eucerin AtopiControl losion za tijelo 250ml
24,65 €Cijena za j.m.: 98.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,15 €
Eucerin UreaRepair PLUS krema za njegu stopala sa 10% ureje 100ml
16,55 €Cijena za j.m.: 165.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,55 €

Karla Radić (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, sve pohvale.