- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Octenisept gel za rane 20ml
9,40 €
Cijena 10.9.2026.: 9,40 €
Octenisept gel za rane optimalno opskrbljuje ranu vlagom i formira zaštitni stoj protiv bakterija.
Ovaj zaštitni sloj sprječava prodor mikroorganizama u ranu, jer se oni deaktiviraju u samom gelu. Na ovaj način Octenisept gel štiti od (novih) infekcija i upala, te pospješuje i ubrzava prirodno cijeljenje rana.
Namjena: antiseptični gel sprječava infekciju i pospješuje cijeljenje rana može se nanositi tijekom pet dana, što je dovoljno za tijek cijeljenje rane može se koristiti kod porezotina, ogrebotina, opekotina, uboda insekata i opeklina od sunca.
Opis
Učinak:
- baktericidan nakon 10 sekundi, djeluje na MRSA nakon 15 sekundi
- djeluje na gljivice (Candida albicans) nakon jedne minute
- odlikuje se produljenim antiseptičkim djelovanjem
- širok spektar antimikrobnog djelovanja
- hidrogel sadrži oktenidin, čija posebna formula hladi i vlaži kožu, te stvara zaštitni sloj protiv mikroorganizama
- po potrebi, prije primjene se može zagrijati na temperaturu tijela
- dobro se podnosi i ne pecka prilikom primjene, bez boje i mirisa, Octenisept gel je bezbojan i ne peče pri nanošenju.
Nanositi Octenisept gel za rane dva do tri puta dnevno sve do potpunog zacjeljenja rane. Vrh tube za gel iz higijenskih razloga ne smije doticati ranu ni druge površine.
Pakiranje – tuba 20 ml.
Recenzije (1)
1 recenzija za Octenisept gel za rane 20ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Effigerm Wound Wash za čišćenje i vlaženje rana 60ml
7,40 €Cijena za j.m.: 123.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,40 €
Irix Forte sprej pomaže kod opeklina, ogrebotina, uboda 150ml
17,20 €Cijena za j.m.: 114.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,20 €
Biovitalis medna Rosa PLUS uklanja izrasline bezbolno i učinkovito 10ml
12,99 €Cijena 10.9.2026.: 12,99 €
PiLeJe Porphyral HSP krema za rane i zacjeljivanje kože 50ml
15,05 €Cijena za j.m.: 301.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,05 €
Azena biljna mast kod rana, opeklina, oteklina 60ml
10,58 €Cijena za j.m.: 176.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,58 €
Cicatridina sprej za pomoć kod površinskih i dubokih rana 125ml
14,60 €Cijena za j.m.: 116.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,60 €

Lea Petrović (potvrđeni vlasnik) –
Dobar proizvod, preporuka.