- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Hårkontroll BOOST za muškarce pridonosi zdravlju kose 60 tableta
37,40 €
Cijena za j.m.: 0.62 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 37,40 €
Dodatak prehrani u kombinaciji patentirane molekule keratina – Cynatine® HNS, cinka, bakra i vitamine B skupine (B3, B5, B6 i B8). Biotin, bakar i cink pridonose zdravlju kose. Bakar pridonosi očuvanju pigmenta kose.
Harkontroll MAN linija:
Pakiranje: 60 tableta.
Opis
|
Sastojci: |
Dnevna doza (=2 tablete) |
PU (%) |
|
Cynatine® HNS |
500 mg |
|
|
Cink |
15 mg |
150 % |
|
Barak |
1,6 mg |
165 % |
|
Niacin (B3) |
18 mg |
112 % |
|
Pantotenska kiselina (B5) |
13,7 mg |
228 % |
|
Vitamin B6 (piridoksin) |
2 mg |
143 % |
|
Vitamin B8 (biotin) |
300 µg |
600 % |
Način primjene: 2 tablete dnevno popiti uz obrok.
Napomene: Čuvati od dohvata male djece. Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti.
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani.
Način čuvanja: Čuvati na suhom mjestu i sobnoj temperaturi.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Hårkontroll BOOST za muškarce pridonosi zdravlju kose 60 tableta” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Orthomol Hair Intense za zdravu kosu 30 dana
Ocijenjeno 5.00 od 5
43,23 €
Cijena 10.9.2026.: 43,23 €
Hårkontroll regenerator za hidrataciju i zaštitu kose 200ml
15,05 €Cijena za j.m.: 75.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,05 €
Hårkontroll MAN šampon za jačanje kose 250ml
28,45 €Cijena za j.m.: 113.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 28,45 €
Hårkontroll Boost za jačanje kose 60 tableta
41,10 €Cijena za j.m.: 0.69 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 41,10 €
Vital plus active Multivitamin za zdravlje kose 90 kapsula
33,80 €Cijena za j.m.: 0.38 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 33,80 €
Ducray Squanorm šampon protiv masne peruti 200ml
17,99 €Cijena za j.m.: 89.95 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,99 €
Merz spezial za zdravu kožu, kosu i nokte 60 dražeja
20,58 €Cijena za j.m.: 0.34 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 20,58 €
Ducray Elution blagi uravnotežujući šampon 200ml
15,85 €Cijena za j.m.: 79.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,85 €

Recenzije
Još nema recenzija.