- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Parusan stimulirajući šampon 200ml
15,30 €
Cijena za j.m.: 76.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,30 €
Kod prorijeđene kose i difuznog gubitka kose kod žena:
- potiče prokrvljenost vlasišta
- potiče opskrbu vlasišta hranjivim tvarima
- smanjuje ispadanje kose i potiče fazu rasta
- biotin i L-arginin jačaju korijen dlake
- urea, vitamin E i pantenol pružaju kosi vlagu, njeguju je i daju joj zdrav izgled i sjaj
Opis
Preporučena primjena: ostavite 2 do 3 minute na vlasištu i temeljito isperite. Za svakodnevnu primjenu.
Pakiranje: 200 ml
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Parusan stimulirajući šampon 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka Skinage HAIR Strong MEN 60 kapsula
Ocijenjeno 5.00 od 5
Najniža cijena 30 dana: 35,00 €
Cijena 10.9.2026.: 35,00 €
Hårkontroll šampon za hidrataciju i oporavak kose 200ml
17,95 €Cijena za j.m.: 89.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,95 €
Hårkontroll BOOST za muškarce pridonosi zdravlju kose 60 tableta
37,40 €Cijena za j.m.: 0.62 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 37,40 €
Ducray Kertyol P.S.O. koncentrat za lokalnu upotrebu 100ml
20,62 €Cijena za j.m.: 206.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,62 €
Ducray Squanorm šampon protiv masne peruti 200ml
17,99 €Cijena za j.m.: 89.95 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,99 €
Ducray Sensinol fiziološki zaštitni šampon 200ml
19,58 €Cijena za j.m.: 97.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,58 €
Ducray Elution blagi uravnotežujući šampon 200ml
15,85 €Cijena za j.m.: 79.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,85 €

Recenzije
Još nema recenzija.