- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Prikazuje se svih 8 rezultataPoredano po najnovijem
Hårkontroll šampon za hidrataciju i oporavak kose 200ml
17,95 €Cijena za j.m.: 89.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,95 €
Hårkontroll regenerator za hidrataciju i zaštitu kose 200ml
15,05 €Cijena za j.m.: 75.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,05 €
Hårkontroll MAN šampon za jačanje kose 250ml
28,45 €Cijena za j.m.: 113.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 28,45 €
Hårkontroll MAN serum za intenzivni rast kose 50ml
33,30 €Cijena za j.m.: 666.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 33,30 €
Hårkontroll BOOST za muškarce pridonosi zdravlju kose 60 tableta
37,40 €Cijena za j.m.: 0.62 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 37,40 €
Hårkontroll Original za kosu i nokte 120 tableta
18,30 €Cijena za j.m.: 0.15 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 18,30 €
Hårkontroll Maska za intenzivnu hidrataciju kose 150ml
19,25 €Cijena za j.m.: 128.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,25 €
Hårkontroll Boost za jačanje kose 60 tableta
41,10 €Cijena za j.m.: 0.69 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 41,10 €