- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Avène Cicalfate+ Gel za čišćenje 200ml
16,71 €
Cijena za j.m.: 83.55 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,71 €
Gel za čišćenje za higijenu iritirane i nadražene kože. Pročišćava i ne isušuje. Za cijelu obitelj.
Cicalfate+ Gel za čišćenje pogodan je za higijenu lica, tijela, vanjskih intimnih područja, ruku i vlasišta. Posebno se preporuča za higijenu iritirane i nadražene kože. Mogu ga koristiti dojenčad, djeca i odrasli.
Nanijeti na mokru kožu. Zapjeniti, a zatim ISPRATI. Osušiti kožu nježnim tapkanjem, bez trljanja.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Avène Cicalfate+ Gel za čišćenje 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Biovitalis Gel za higijenu guze za bebe i djecu 100ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
4,98 €
Cijena za j.m.: 49.80 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,98 €
Avène XeraCalm NUTRITION Gel za čišćenje 500ml
21,80 €Cijena za j.m.: 43.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 21,80 €
La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant Nježni gel za tuširanje 400ml
16,05 €Cijena za j.m.: 40.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,05 €
Lerbolario Mirisni sapun Alba in Asia 100g
6,90 €Cijena za j.m.: 69.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 6,90 €
Lerbolario Gel za tuširanje Notte a Tangeri 250ml
13,65 €Cijena za j.m.: 54.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,65 €
Lerbolario Mirisni sapun Notte a Tangeri 100g
7,30 €Cijena za j.m.: 73.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 7,30 €
CeraVe Hidratantno ulje za čišćenje za lice i tijelo 236ml
13,75 €Cijena za j.m.: 58.26 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,75 €

Recenzije
Još nema recenzija.