Prikazujemo 25–36 od 41 rezultataPoredano po popularnosti

Lan mljeveni organski 500g

2,60 €
Cijena za j.m.: 5.20 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,60 €

Amaranth Organski 1000g

4,80 €
Cijena za j.m.: 4.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,80 €

Sjemenke sezama Integralne Organske 500g

3,40 €
Cijena za j.m.: 6.80 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,40 €

Kurkuma u prahu Organska 100g

3,70 €
Cijena za j.m.: 37.00 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,70 €

Sjemenke lana organske 500g

2,20 €
Cijena za j.m.: 4.40 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Ma Baker zobena pločica s borovnicom 90g

1,41 €
Cijena za j.m.: 15.67 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 1,41 €

Ulje crnog kima Nutrigold 500ml

32,00 €
Cijena za j.m.: 64.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 32,00 €

Lanene sjemenke / Sjemenke lana 750g

2,20 €
Cijena za j.m.: 2.93 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 2,20 €

Quinoa “Tricolor” Organska 500g

4,99 €
Cijena za j.m.: 9.98 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 4,99 €

Kus kus integralni Organski 1kg

3,99 €
Cijena za j.m.: 3.99 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 3,99 €

Bademi 1 kg

12,50 €
Cijena za j.m.: 12.50 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 12,50 €