- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Suban Diet čaj pomaže pri smanjenju tjelesne težine 80g
5,50 €
Cijena za j.m.: 68.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €
Suban DIET ČAJ namijenjen je za smanjenje tjelesne težine i za povremeno pročišćavanje organizma bez obzira na tjelesnu težinu.
DIET ČAJ sastavljen je od kombinacije ljekovitog bilja koje svojim zajedničkim djelovanjem dovode do postepenog gubitka tjelesne težine.
Čaj treba piti više puta tokom dana, prije i između obroka te prije spavanja.
Opis
- Lan(Semen lini) sadrži sluzi i balastne tvari koje djeluju laksativno,reguliraju i olakšavaju pražnjenje crijeva
- Preslica(Equiseti herba) i zečji trn(Ononidis radix) djeluju diuretski,potiču izlučivanje tekučine putem mokraće te tako dovode do čišćenja organizma
- Bazga (Sambuci flos) korigira okus čaja i potiče pražnjenje crijeva
- Komorač (Foeniculi fructus) i matičnjak (Melissae folium) sadrže eterična ulja koja sprečavaju i uklanjaju nadutost te djeluju opuštajuće na cijeli organizam.
Način pripreme čaja:
U 1 litru kipuće vode staviti 2 velike žlice (10g) čajne mješavine, ostaviti poklopljeno 20 minuta uz povremeno miješanje, procijediti. Čaj se pije više puta tijekom dana, prije i između obroka.
Ograničenja za primjenu: Ne preporučuje se uzimati kod abdominalne boli, ileusa, otežanog gutanja, hormon ovisnih tumora, poremećaja rada srca ili bubrega, trudnicama i dojiljama. Ne preporučuje se uzimati dulje od 1 mjeseca u kontinuitetu.
Recenzije (1)
1 recenzija za Suban Diet čaj pomaže pri smanjenju tjelesne težine 80g
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse Micellar Lotion nježno čisti i uklanja šminku 250ml
11,65 €Cijena za j.m.: 46.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,65 €
Avène fluid za zaštitu od sunca SPF50+ 50ml
23,20 €Cijena za j.m.: 464.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,20 €
Lacalut Aktiv & Sensitive zubna pasta 75ml
4,90 €Cijena za j.m.: 65.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €
BioNike AKNET Rebalancing cleansing water za pranje osjetljive masne kože 150ml
14,95 €Cijena za j.m.: 99.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 14,95 €
BioNike DEFENCE dvofazno sredstvo za uklanjanje teške i vodootporne šminke 150ml
12,75 €Cijena za j.m.: 85.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,75 €
Ducray ANAPHASE+ regenerator za jačanje kose 200ml
20,90 €Cijena za j.m.: 104.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,90 €
ESI Diurerbe Forte za pojačano izlučivanje tekućine 40 tableta
18,50 €Cijena za j.m.: 0.46 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 18,50 €

Iva Marković (potvrđeni vlasnik) –
Dobar proizvod, vrijedi novca.