- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Hamapharm CollagenTime Slim 60 kapsula
26,90 €
Cijena za j.m.: 0.45 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 26,90 €
CollagenTime Slim djeluje na ljepotu kože, a ujedno ubrzava aktivno mršavljenje, jača zdravu strukturu kože i smanjuje celulit te vraća tonus koži.
Ima specifično trostruko djelovanje:
- stimulira fibroblaste za proizvodnju kolagena i na taj način smanjuje CELULIT i povećava tonus kože
- lipolitično djelovanje na smanjenje masnog tkiva i MRŠAVLJENJE. Ujedno smanjenje osjećaja gladi
- eliminira višak tekućine, smanjuje edeme i tako potiče smanjenje CELULITA i MRŠAVLJENJE
Opis
Sadrži riblji kolagen, ekstrakte garcinije, guarane, zelenog čaja i gotu kole, bromelain, vitamine C i E, cink, biotin i niacin.
Savršenom sinergijom ovih sastojaka pomoći će u održavanju i regulaciji tjelesne težine, smanjenju masnog tkiva, eliminacije viška tekućine i strukturnoj promjeni kože.
- Garcinija doprinosi regulaciji tjelesne težine smanjenjem skladišteja masti i osjećaja gladi.
- Guarana doprinosi kontroli tjelesne težine, metabolizmu masnoća i smanjuje osjećaj gladi.
- Vitamin C doprinosi normalnom stvaranju kolagena za normalnu funkciju kože.
- Cink doprinosi održavanju normalne kože, kose i noktiju.
- Cink, Vitamini C i E doprinose zaštiti stanica od oksidativnog stresa.
- Biotin i niacin doprinose odravanju normalne kože i sluznica.
Preporučuje se uzimanje 1 – 2 kapsule 3 puta na dan, najbolje pola sata prije obroka uz dosta tekućine.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Hamapharm CollagenTime Slim 60 kapsula” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
A-Derma Exomega Control emolijentno mlijeko 200ml
21,00 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 20,40 €
Embryolisse Lait-Crème Fluid višenamjenski losion 75ml
10,33 €Cijena za j.m.: 137.73 €/l
Cijena 10.9.2026.: 10,33 €
Multi-Gyn FemiWash emulzija čisti i osvježava intimno područje 100ml
Najniža cijena 30 dana: 9,50 €
Cijena 10.9.2026.: 9,50 €
Biovitalis Božanstveno ljetno ulje 100ml
15,99 €Cijena za j.m.: 159.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,99 €
Suban Diet čaj pomaže pri smanjenju tjelesne težine 80g
5,50 €Cijena za j.m.: 68.75 €/kg
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €

Recenzije
Još nema recenzija.