- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Rilastil Dermastil Pediatric maramice za čišćenje i njegu kože
5,16 €
Cijena 10.9.2026.: 5,16 €
Maramice za čišćenje i njegu kože pelenskog područja kod dojenčadi i djece.
Izrađene od mekanog i otpornog materijala te obogaćene pantenolom, vitaminom E, kamilicom i aloe verom.
• fiziološki pH (ne mijenja hidrolipidni sloj)
• čine kožu mekom, čistom i mirisnom.
Sadržaj: 72 maramice.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Rilastil Dermastil Pediatric maramice za čišćenje i njegu kože” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
La Roche-Posay Effaclar Pjenušavi gel za čišćenje masne, osjetljive kože 400ml
23,95 €Cijena za j.m.: 59.88 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,95 €
Tena vlažne maramice za čišćenje i zaštitu kože 48 kom.
8,29 €Cijena za j.m.: 0.17 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 8,29 €
Avène Cleanance gel za čišćenje masne kože sklone aknama 400ml
23,85 €Cijena za j.m.: 59.63 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,85 €
Mustela Zaštitna vitaminska krema za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa 50ml
7,62 €Cijena za j.m.: 152.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,62 €

Recenzije
Još nema recenzija.