- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Dječja mast JGL 150ml
6,85 €
Cijena za j.m.: 45.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 6,85 €
Štiti od nastajanja neugodna crvenila i iritacije u području pelena.
Namijenjena je svakodnevnoj zaštiti i njezi nježne kože novorođenčadi i djece. Uživa povjerenje mama već generacijama.
Pripravljena je prema tradicionalnoj ljekarničkoj recepturi.
Recenzije (1)
1 recenzija za Dječja mast JGL 150ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka 0+ dječja mast 500ml
Najniža cijena 30 dana: 13,07 €
Cijena 10.9.2026.: 13,07 €
Yasenka Cinkocalm krema za kožu sklonoj iritacijama i crvenilu 60g
Najniža cijena 30 dana: 5,70 €
Cijena 10.9.2026.: 5,70 €
Biovitalis FLUID za pranje suhe kože sklone atopiji 250ml
11,80 €Cijena za j.m.: 47.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,80 €
Biovitalis EMULZIJA za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji 150ml
17,30 €Cijena za j.m.: 115.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,30 €

Ema Đokić (potvrđeni vlasnik) –
Odlično, zadovoljna sam.