- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pranarom Aromapic roll on nakon uboda komaraca 15ml
13,05 €
Cijena 10.9.2026.: 13,05 €
Za olakšanje tegoba poput svrbeža i crvenila nakon uboda komaraca. Gel se sastoji od organskih sirovina, bez alkohola.
Način primjene: od 1 godine starosti: 1 aplikacija, 3-4 x dnevno, ili prema potrebi.
Može se slobodno koristiti tijekom trudnoće i dojenja!
Upozorenje: Ne koristiti kod djece mlađe od 12 mjeseci. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati dalje od izvora topline i svjetlosti. Koriste se samo za vanjsku upotrebu!
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Pranarom Aromapic roll on nakon uboda komaraca 15ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Pranarom Aromapic sprej protiv komaraca za prostor i odjeću 150ml
25,90 €Cijena za j.m.: 172.67 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,90 €
Biovitalis Ultra zaštitni sprej protiv komaraca za djecu 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €
Jungle Formula Strong sprej protiv komaraca 75ml
5,50 €Cijena za j.m.: 73.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €
Yasenka Tropical Sprej protiv komaraca i krpelja
Najniža cijena 30 dana: 9,15 €
Cijena 10.9.2026.: 9,15 €
Pikosan Natural Kids Protect sprej protiv komaraca i insekata 100ml
8,99 €Cijena za j.m.: 89.90 €/l
Cijena 10.9.2026.: 8,99 €

Recenzije
Još nema recenzija.