- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Pikosan gel za njegu kože nakon uboda insekata
7,50 €
Cijena 10.9.2026.: 7,50 €
Pikosan gel se preporučuje za njegu i zaštitu nadražene kože nakon uboda insekata, te opeklina od sunca, vlasulja i meduza.
Omogućuje ugodan osjećaj hlađenja i smanjuje svrbež i iritaciju. Proizvod sadrži sinergiju prirodnih sastojaka za djelotvoran učinak (zeleni čaj, aloe vera, kamilica, alantoin, čaj, lavanda, neven, vitamin e).
Upute za upotrebu: Nadraženo područje kože namazati više puta dnevno, prema potrebi.
Neto količina 20 g.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Pikosan gel za njegu kože nakon uboda insekata” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Magistra Repell.IT sprej protiv komaraca i insekata 100ml
11,15 €Cijena za j.m.: 111.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,15 €
Puressentiel Anti-Sting Roll-on repelent za lice i tijelo 50ml
13,01 €Cijena za j.m.: 260.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,01 €
Jungle Formula Strong sprej protiv komaraca 75ml
5,50 €Cijena za j.m.: 73.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,50 €
Yasenka Tropical Sprej protiv komaraca i krpelja
Najniža cijena 30 dana: 9,15 €
Cijena 10.9.2026.: 9,15 €

Recenzije
Još nema recenzija.