- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Arkopharma Forcapil Fortifant kapsule za jačanje kose i noktiju
18,15 €
Cijena 10.9.2026.: 18,15 €
Forcapil Kosa i nokti je dodatak prehrani s cistinom i metioninom, biotinom, vitaminima B skupine, vitaminom D i cinkom.
Kompletna formula za jačanje kose i noktiju koja sadrži sumporne aminokiseline (cistin i metionin), te vitamine i minerale posebno odabrane od strane stručnjaka.
Pakiranje: 60 kapsula.
Opis
Želite li sjajnu, snažnu i gustu kosu? Laboratorij Arkopharma je zahvaljujući dugogodišnjoj ekspertizi na području prirodnih dodataka prehrani razvio najpotpuniju formulu hranjivih tvari za jaču, gušću i sjajniju kosu te čvrste nokte.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Arkopharma Forcapil Fortifant kapsule za jačanje kose i noktiju” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Orthomol Hair Intense za zdravu kosu 30 dana
Ocijenjeno 5.00 od 5
43,23 €
Cijena 10.9.2026.: 43,23 €
New Nordic Hair Volume Repair Mask hranjiva maska za obnavljanje kose 300ml
Ocijenjeno 5.00 od 5
37,15 €
Cijena za j.m.: 123.83 €/l
Cijena 10.9.2026.: 37,15 €
Hårkontroll BOOST za muškarce pridonosi zdravlju kose 60 tableta
37,40 €Cijena za j.m.: 0.62 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 37,40 €
Yasenka SkinAge HAIR BOOST 500ml
Najniža cijena 30 dana: 30,00 €
Cijena 10.9.2026.: 30,00 €
Ducray Elution blagi uravnotežujući šampon 200ml
15,85 €Cijena za j.m.: 79.25 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,85 €
Vichy Dercos šampon za regulaciju sebuma 200ml
17,50 €Cijena za j.m.: 87.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,50 €
Natural Wealth Vitamini za kosu 60 kapsula
22,35 €Cijena za j.m.: 0.37 €/kom
Cijena 10.9.2026.: 22,35 €

Recenzije
Još nema recenzija.