- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Mustela Zaštitna vitaminska krema za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa 50ml
7,62 €
Cijena za j.m.: 152.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 7,62 €
Posebno oblikovana za korištenje od prvog dana*, Mustela Vitaminska zaštitna krema idealna je za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa:
- Štiti kožu od iritacija (urin, feces, trljanje) zahvaljujući učinku barijere
- Sadrži kaprilil glikol koji reducira razvoj bakterija.
- Vitamin B5 i karite maslac umiruju kožu i ostavljaju ju mekom.
- Vitamin F pruža trenutačno olakšanje kod pelenskog osipa.
Zahvaljujući formuli visoke zaštite, Mustela Zaštitna vitaminska krema pomaže osnažiti kožnu barijeru Vaše bebe i očuvati snagu stanica njene kože.
* Pogodan i za bebe otpuštene s neonatalne njege.
Opis
Prilikom svake promjene pelena, nanesite deblji sloj Zaštitne vitaminske kreme na čisto i suho pelensko područje. Mustela Zaštitna vitaminska krema može se koristiti od prvog dana rođenja.*
Za umjereni i težak pelenski osip, preporučujemo upotrebu STELACTIV® kreme protiv pelenskog osipa iz linije Mustela Dermopedijatrija.
Ugodna za korištenje: Nježnog mirisa i jednostavna za korištenje i uklanjanje, Mustela Zaštitna vitaminska krema lako se i ujednačeno razmazuje. Dostupna u dva praktična formata: tuba (lako ju je prenijeti u torbi za promjenu pelena) i bočici na pumpicu (upravo dovoljna količina kreme za svaku primjenu).
* Pogodan i za bebe otpuštene s neonatalne njege.
Recenzije (1)
1 recenzija za Mustela Zaštitna vitaminska krema za umirenje i sprječavanje pelenskog osipa 50ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Yasenka 0+ dječja mast 500ml
Najniža cijena 30 dana: 13,07 €
Cijena 10.9.2026.: 13,07 €
Yasenka Cinkocalm krema za kožu sklonoj iritacijama i crvenilu 60g
Najniža cijena 30 dana: 5,70 €
Cijena 10.9.2026.: 5,70 €
Biovitalis FLUID za pranje suhe kože sklone atopiji 250ml
11,80 €Cijena za j.m.: 47.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 11,80 €
Biovitalis EMULZIJA za njegu vrlo suhe kože sklone atopiji 150ml
17,30 €Cijena za j.m.: 115.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 17,30 €
Mustela Zaštitna vitaminska krema za bebe 100ml
12,85 €Cijena za j.m.: 128.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,85 €

Tara Milošević (potvrđeni vlasnik) –
Dobar proizvod, vrijedi cijene.