- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Melem krema mini 10ml
3,35 €
Cijena 10.9.2026.: 3,35 €
Melem je namijenjen intenzivnoj njezi osjetljive kože. Aktivno zadržava vlagu, hidratizira i omekšava suhu kožu, uz pouzdano revitalizirajuće djelovanje.
Neizostavan dio Vaše kozmetičke torbice, Melem 10 ml neka Vam uvijek bude pri ruci.
Kada Vaša koža zove u pomoć, na putovanju, daleko od kuće ili u jednostavnoj šetnji gradom, posegnite za Vašom malom kutijicom Melema.
Recenzije (1)
1 recenzija za Melem krema mini 10ml
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Embryolisse Filaderme hranjiva emulzija za lice 75ml
19,62 €Cijena za j.m.: 261.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,62 €
Embryolisse CC korektivna i njegujuća krema Svijetla nijansa SPF20
29,40 €Cijena 10.9.2026.: 29,40 €
Eucerin UreaRepair krema za lice s 5% ureje 50ml
29,70 €Cijena za j.m.: 594.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,70 €
BABÉ Hidratantna hranjiva krema SPF20 50ml
24,90 €Cijena za j.m.: 498.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,90 €
Immortelle regenerativna krema za suhu kožu s dodatkom esencije smilja 50ml
23,73 €Cijena za j.m.: 474.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,73 €

Tea Stanković (potvrđeni vlasnik) –
Savršeno, hvala na brzoj isporuci.