- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
Avène Cicalfate obnavljajuća krema 15ml
7,50 €
Cijena 10.9.2026.: 7,50 €
Ubrzano obnavlja, pročišćuje i umiruje iritiranu kožu. Sadrži obnavljajuće i antibakterijske sastojke. Bez parfema.
Obnavlja Sukralfat, jedinstveni djelatni sastojak, olakšava obnovu površinskih oštećenja kože.
Pročišćuje Kombinacija bakar i cink sulfata smanjuje rizik od razvitka bakterijske infekcije.
Umiruje Avène termalna izvorska voda umiruje, djeluje antiiritirajuće i ostavlja trenutni osjećaj ugode na koži.
Opis
Cicalfate obnavljajuća krema primjenjuje se kako bi ublažila suhe iritacije kod odraslih, djece i dojenčadi. Može se nanositi na kožu ili vanjske sluznice.
Ako imate pitanja o određenom problemu, najprije se obratite svom liječniku.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Avène Cicalfate obnavljajuća krema 15ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
Avène Tolèrance HYDRA-10 fluid za normalnu do mješovitu kožu 40ml
27,05 €Cijena 10.9.2026.: 27,05 €
Embryolisse Hidracijska krema s ekstraktom naranče 50ml
19,62 €Cijena za j.m.: 392.40 €/l
Cijena 10.9.2026.: 19,62 €
Eucerin Hyaluron osvježavajući sprej za lice i tijelo 150ml
15,50 €Cijena za j.m.: 103.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,50 €
Vital plus active Aktivna krema H2 60ml
29,90 €Cijena za j.m.: 498.33 €/l
Cijena 10.9.2026.: 29,90 €
Dermalogica Intensive Moisture Balance 100ml
80,56 €Cijena za j.m.: 805.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 80,56 €

Recenzije
Još nema recenzija.