- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 200ml
15,40 €
Cijena za j.m.: 77.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,40 €
Sredstvo za pranje beba, djece i odraslih s vrlo suhom kožom. Pogodno i za: osjetljivu, vrlo suhu i nadraženu kožu sklonu svrbežu koji dovodi do češanja, kožu sklonu atopiji te vlasište beba i kao tretman za tjemenicu.
Vrlo nježna formula za pranje tijela obogaćena karite maslacem i niacinamidom u kombinaciji s Aqua Posae Filiformis, novim i ekskluzivnim patentiranim aktivnim sastojkom za djelovanje na odlučujuće čimbenike kože sklone atopijii.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Uporaba: Istisnite malu količinu proizvoda LIPIKAR SYNDET AP+ na dlan. Nanesite na vlažnu kožu. Nježno umasirajte. Isperite. Ne nadražuje oči.
Sastojci: AQUA / WATER GLYCERIN SODIUM LAURETH SULFATE PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE COCO-BETAINE POLYSORBATE 20 PEG-7 GLYCERYL COCOATE NIACINAMIDE ACRYLATES COPOLYMER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER CITRIC ACID COCAMIDE MEA.
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 200ml” Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
MoliCare Skin Krema s cinkovim oksidom 200ml
9,60 €Cijena za j.m.: 48.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,60 €
A-Derma Exomega Control emolijentna krema 200ml
21,00 €Cijena za j.m.: 105.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 18,05 €
Eucerin AtopiControl ulje za pranje 400ml
25,25 €Cijena za j.m.: 63.13 €/l
Cijena 10.9.2026.: 25,25 €
Eucerin AtopiControl losion za tijelo 250ml
24,65 €Cijena za j.m.: 98.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 24,15 €
Urea Repair Plus losion za tijelo 5% ureje 250ml
26,30 €Cijena za j.m.: 105.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 26,30 €

Recenzije
Još nema recenzija.