Prikazujemo 1–12 od 15 rezultataPoredano po najnovijem

Pharmaceris X Oncosubtilium krema za kožu tijekom onkološke terapije 75ml

Izvorna cijena bila je: 23,37 €.Trenutna cijena je: 18,70 €.
Cijena 30.9.2026.: 23,37 €

Naftalan krema s ureom 100ml

12,00 €
Cijena za j.m.: 120.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,00 €

My Little Sudocrem krema kod crvenila i iritacije 22g

4,90 €
Cijena 10.9.2026.: 4,90 €

Pharmaceris P Puri Ichtilium gel za čišćenje tijela i vlasišta 250ml

Izvorna cijena bila je: 24,82 €.Trenutna cijena je: 19,86 €.
Najniža cijena 30 dana: 24,82 €
Cijena 10.9.2026.: 24,82 €

MoliCare Skin Pjena za čišćenje 400ml

13,40 €
Cijena za j.m.: 33.50 €/l
Cijena 10.9.2026.: 13,40 €

MoliCare Skin Krema s cinkovim oksidom 200ml

9,60 €
Cijena za j.m.: 48.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,60 €

MoliCare Skin Zaštitna krema 200ml

12,32 €
Cijena za j.m.: 61.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 12,32 €

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml

23,10 €
Cijena za j.m.: 57.75 €/l
Cijena 10.9.2026.: 23,10 €

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 200ml

15,40 €
Cijena za j.m.: 77.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 15,40 €

Zona Vital Natura gel za nadraženu kožu 50ml

5,91 €
Cijena za j.m.: 118.20 €/l
Cijena 10.9.2026.: 5,91 €

Biovitalis Aloe vera gel 150ml

9,99 €
Cijena za j.m.: 66.60 €/l
Cijena 10.9.2026.: 9,99 €