- Akcije
- Moje zdravlje
- Samoliječenje
- Jačanje imuniteta, umor
- Kosti, zglobovi, mišići
- Probava
- Uho, grlo, nos
- Anksioznost, stres, nesanica
- Mršavljenje
- Srce i krvne žile
- Vene, otečene, umorne noge
- Opekline, rane, ožiljci
- Hemoroidi
- Mokraćni sustav
- Pamćenje i koncentracija
- Jetra
- Detoksikacija organizma
- Alergije
- Usta, desni, zubi
- Zdravlje očiju
- Oštećena koža i ožiljci
- Štitnjača
- Zdravlje žene
- Zdravlje muškarca
- Samoliječenje
- Ljepota i njega
- Mame i bebe
- Dodaci prehrani
- Medicinska pomagala
- Anatomska obuća
La Roche-Posay Effaclar MAT smanjuje pore i lučenje sebuma
22,80 €
Cijena 10.9.2026.: 22,80 €
Hidratantna njega koja regulira lučenje sebuma. Protiv sjaja, protiv proširenih pora. Smanjuje pore i lučenje sebuma. I matira kožu.
Masna koža. Pogodno za osjetljivu kožu. Nemasna tekstura koja se brzo upija: dokazan dugotrajni matirajući učinak. Nekomedogeno. Ispitano pod nadzorom dermatologa.
Trenutno hidratizira i matira kožu. Iz dana u dan, tekstura je kože poboljšana, pore su sužene, a proizvodnja sebuma usporena.
*Maksimalna količina za kupnju ovog proizvoda je 6 jedinica po narudžbi.
Opis
Nanesite ujutro i/ili navečer na cijelo lice. Izbjegavajte područje oko očiju. Odlična podloga za šminku.
Recenzije (1)
1 recenzija za La Roche-Posay Effaclar MAT smanjuje pore i lučenje sebuma
Napiši recenziju Otkaži odgovor
Morate biti prijavljeni da biste objavili recenziju.
Dostava paketa
Naše pakete dostavlja GLS
Naše pakete dostavlja GLS, pouzdana dostavna služba s mogućnošću dostave na vašu adresu ili GLS paketomat.
Većinu narudžbi šaljemo u roku od 1 do 3 radna dana, ovisno o trenutnoj raspoloživosti artikala na našem skladištu i kod dobavljača. Subote, nedjelje i praznici nisu uključeni u rok isporuke. U slučaju da naručene artikle nećemo moći isporučiti u razumnom roku ili ih nećemo moći isporučiti uopće, o tome ćemo vas pravovremeno obavijestiti. Nakon toga možete odlučiti želite li otkazati narudžbu ili pričekati da proizvod ponovno postane dostupan.
Kako bismo osigurali što kvalitetniju komunikaciju između vas i dostavljača, GLS-u ćemo ustupiti kontakt broj telefona koji ste naveli prilikom narudžbe ili registracije.
Cijena dostave:
- GLS paketomat: 3,99 €
- GLS dostava na adresu: 5,99 €
- Besplatna dostava: za narudžbe iznad 89,99 €
Dostava na otoke
GLS dostavlja i na određene hrvatske otoke. Prema aktualnom rasporedu GLS-a, dostava se obavlja vlastitim vozilima na sljedeće otoke: Krk, Cres, Lošinj, Rab, Murter, Korčula, Pelješac, Vir, Pag, Hvar, Brač, Vis, Pašman i Ugljan.
Dostava se vrši isključivo na području Republike Hrvatske.
Povezani proizvodi
BioNike AKNET SUN Fluid SPF 50+ UV lagani fluid 50ml
22,25 €Cijena za j.m.: 445.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,25 €
BioNike AKNET DERMOCONTROL Normalising care njeguje masnu kožu 40ml
18,50 €Cijena 10.9.2026.: 18,50 €
Cetaphil PRO SpotControl pjena za čišćenje masne kože 235ml
22,54 €Cijena za j.m.: 95.91 €/l
Cijena 10.9.2026.: 22,54 €
La Roche-Posay Effaclar Pjenušavi gel za čišćenje masne, osjetljive kože 200ml
16,60 €Cijena za j.m.: 83.00 €/l
Cijena 10.9.2026.: 16,60 €

Lana Marković (potvrđeni vlasnik) –
Odlično, zadovoljna sam.